Açık Hava Reklam Hizmetleri

Açık Hava Reklam Hizmetleri

kayseri-Açık Hava Reklam Hizmetleri

TRAMVAY HATTI: Raket, kataner direği ve ve tramvay içi panolarla

Şehrin kalbinden geçen 17,5 km’lik tramvay hattı üzerinde yer alan raket, kataner direği ve ve tramvay içi panolarla Kayseri’nin en eşşsiz reklam alanlarıdır.

Göz hizasında yer alan raketler, sürücüler, yolcular ve yayaları yakalan etkili reklam mecrasıdır. Aydınlatmalı ve camekanlı panellere sahip olup dergi kalitesinde baskı yapılır. Markalara, 7/24 24 saat görünürlük sağlar.

Tramvay içi panolar yolcuların direk görüş alanında olduğu için mesajların net iletilmesini sağlar.

Yüksek sayıda yer alan kataner direkleri, sürücüler ve yolcular için değerli bir mecradır.

MEGALIGHT: Kayseri’nın işlek bulvarlarından geniş görünür alan sayesinde hem geliş hem gidiş yönünde fark edilebilen, etkili ve akılda kalıcı reklam mecrasıdır. Aydınlatmalı sabit ve scroll mekanizmalı üniteleriyle etkin iletişim sağlar.

Sizin için özel olarak tasarlanmış bir web sitesine sahip olmak istiyorsanız, kurumsal web tasarım ile ilgili ayrıntılı bilgi edinmek ve cazip fırsatlardan yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel web tasarım seçenekleri ve firmanızın kurumsal kimliğine uygun tasarımlar için Kayseri web tasarım firmaları arasında bir adım öne çıkan firmamızı her zaman arayabilirsiniz.

Aradığınız Ajans Burada.

Aşağıdaki formu doldurarak istediğiniz iş için teklif alabilirsiniz.

Yukarı https://cetinlernakliyat.net
kayseri emlak, kayseri gayrimenkul kayseri web tasarım kayseri evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat